Kompletny zestaw do szycia zawierający maszynę i niezbędne akcesoria do tworzenia modnych gumek do włosów dla siebie i na prezent. Wspomaga rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej i pobudza wyobraźnię. Idealna dla początkujących, jest odpowiednikiem prawdziwej maszyny do szycia dla dorosłych: jest wyposażona w pedał uruchamiający maszynę, który angażując stopę daje swobodę rąk, ma naprężacz nici górnej i 2 ustawienia prędkości szycia.
Cena:169,99PLN
Ilość (szt.):
Producent:
MapedCreativ
Dostępność:duża
Kompletny zestaw do szycia zawierający maszynę i niezbędne akcesoria do tworzenia modnych gumek do włosów dla siebie i na prezent. Wspomaga rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej i pobudza wyobraźnię.
Idealna dla początkujących, jest odpowiednikiem prawdziwej maszyny do szycia dla dorosłych: jest wyposażona w pedał uruchamiający maszynę, który angażując stopę daje swobodę rąk, ma naprężacz nici górnej i 2 ustawienia prędkości szycia.
Zabawa maszyną jest bezpieczna, ponieważ została wyposażona w przezroczystą osłonkę na igłę, która chroni palce przed ukłuciem podczas szycia.
Nowoczesny design został dopasowany do gustu grupy docelowej: maszyna ma opływowe kształty, jest biała z elementami w kolorze niebieskim.
Maszyna do szycia jest prosta w użyciu, przejrzysta instrukcja wyjaśnia niuanse szycia.
Wymaga użycia 4 baterii AA/LR6 (brak w zestawie).
Przeznaczona dla dzieci w wieku od 8 lat.